Školení a konzultace

Vyberte si z nabízených školení:

Workshop online žurnalistiky

Potřebujete vyškolit elévy v práci online žurnalistiky? A nebo doplnit redaktorům vzdělání o nových trendech v online žurnalistice? V případě zájmu se ozvěte na javurek [zavináč] zurnalistika [tečka] cz.

Média a sociální sítě

Jak mohou média pracovat s Facebookem, Twitterem a dalšími sítěmi? A jak se tam mohou prezentovat konkrétní novináři? Jak používat social media jako zdroj informací? V případě zájmu se ozvěte na javurek [zavináč] zurnalistika [tečka] cz.

Datová žurnalistika

Jak mohou média zajímavě a finančně únosně pracovat s daty? Jak je lze vizualizovat? Jaké jsou nejlepší případové studie ze zahraničí? V případě zájmu se ozvěte na javurek [zavináč] zurnalistika [tečka] cz.

Psaní firemního blogu

Jak lze blogy využít ve firemní komunikaci? Kdo z firmy by měl blogovat a kdo ne? Jak se firemní blog píše a co jeho vedení představuje? Jaké jsou triky, jak si získat publikum? Jak dělat úspěšný blog? Jakých chyb se na firemní úrovni vyvarovat a jak řešit případné problémy? V případě zájmu se ozvěte na javurek [zavináč] zurnalistika [tečka] cz.

Konzultace a analýzy

Konzultace a analýzy vašich mediálních projektů na internetu. Ozvěte se na e-mail javurek [zavináč] zurnalistika [tečka] cz.

Reference