Jedu na Le Web 08. Vyhrajte lístek a pojeďte taky

V úterý začíná v Paříži hvězdná (a bohužel drahá) dvoudenní konference „Le Web’08“:http://www.lewebparis.com/. Pokud chcete na poslední chvíli dorazit, máte minimálně dvě možnosti:

– „vyhrát lístek na TechCrunch“:http://www.techcrunch.com/2008/12/05/thank-you-techcrunch-sponsors-and-get-a-free-leweb-ticket/. Napište v komentářích pod tamním zápiskem na TechCrunchi komentář, proč by lístek měli dát právě vám.
– uplatnit „20% slevu“:http://www.amiando.com/leweb08.html?discountCode=BLOGDISCOUNT jakožto čtenáři blogu online.zurnalistika.cz. Jestli nekecají, tak zbývá posledních 26 lístků.

Kdo na konferenci s ústředním tématem *Láska* mimojiné vystoupí?
– **Michael Arrington** z TechCrunch.com
– **John Buckman** ze zajímavého hudebního labelu s inovátorským obchodním modelem „Magnatune.com“:http://magnatune.com/
– **Paulo Coelho**, slavný spisovatel se „zajímavým vztahem k autorským právům“:http://extra.cz/blog/2008/02/koprovn-zabj-hudbu.html
– **Steve Gillmor** z The Gillmor Gang
– **Reid Hoffman**, zakladatel LinkedIn
– **Joi Ito**, šéf CreativeCommons
– **Amit Kapur**, COO MySpace
– **Marissa Mayer** z Googlu
– **Dave Morin**, který před pár hodinami ohlásil start Facebook Connect. Je Senior Platform Manager ve FB
– **Robert Scoble**, slovutný „blogger“:http://scobleizer.com/
– **Seth Sternberg** z meebo
– **Kara Swisher**, moderátorka allthingsd.com
– **Gary Vaynerchuk**, mistr budování „personal brandu“ a šéf „Wine Library TV“:http://tv.winelibrary.com/
– **Werner Vogel**s, viceprezident Amazonu
– **David Weinberger**, „internetový myslitel“, spoluautor The Cluetrain Manifesto, autor Small Pieces Loosely Joined a „Everything Is Miscellaneous“:http://www.everythingismiscellaneous.com/.
– **Fred Wilson**, venture capitalist, autor blogu „avc.com“:http://avc.com
– **Hugh MacLeod**, autor známých „kreseb a vtipů“:http://www.gapingvoid.com/ nakreslených na vizitky
– a samozřejmě pořadatel **Loïc Le Meur** ze „seesmic.com“:http://seesmic.com

Další zajímaví lidé budou mezi účastníky: David Sifry z Offbeat Guides (viz „blogpost Pavla Neumana“:http://buzzmag.cz/pruvodce-prahy-od-offbeatguidescom-02-12-2008/), Jason Goldberg ze „social|median“:http://www.socialmedian.com/ a řada (1500) dalších.

Pokud nezaspím, najdeme „se sveekem“:http://sveek.cz/2008/11/jede-se-na-leweb-2008/ letadlo a nebudu líný psát, pak očekávajte nějaké ty reportáže z Le Web’08 zde na blogu či na mém „twitter účtu“:http://www.twitter.com/adbar. Případně sledujte „oficiální streamy“:http://www.lewebparis.com/2008/12/leweb-live-3-free-streams-this-year-thanks-to-ustream.html.

1 komentář

Komentáře nejsou povoleny.